Na kdyby se nehraje. Pohádka o XChatu.
Na kdyby se sice nehraje ale tak proč se na chvíli nezasnít. A nepředstavit si situaci, kdy by XChat koupil někdo jiný než Gym a jeho parta. Tak se pohodlně usaďte, pohádka začíná. Bylo nebylo, psal se rok 2015, Economia se chtěla zbavit XChatu a s novým rokem už s tímto břemenem nechtěla mít nic společného. Zájemci byli tři. Gym s Prazdrojem a Bratříčkem ze 42ideas už se třásli na to, jak si XChat koupí, a vypadalo to tak, že tomu nemůže nic stát v cestě. Ale ouha, v poslední chvíli náhlá změna a Centrum přikleplo XChat lidem z Xgroupe. Ti po nutné migraci na svoje servery, která proběhla bez komplikací, začali s ráznými a potřebnými změnami. Ano, věděli, že XChat je dlouho bez vývoje a po stránce personální, a všech dalších návazností, je zatuchlý a zkostnatělý. A proto se začali chovat jako "krizový manager", museli XChat stabilizovat, zastavit propad návštěvnosti a pokusit se přilákat nové uživatele, a to předně do těch "normálních slušných" místností. Xgro...
